Yeni teknolojileri ve gelişmeleri tutkuyla takip eden bir
yazılım firmasıyız.

2018 yılında kurulan firmamız yazılım ve bilişim hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir.
Kurulduğu günden itibaren Logo Yazılım’ın Bursa Bayilerinden biri olarak tüm Logo markalı ürünlerin satış ve satış sonrası eğitim ile teknik desteğini sağlamaktayız. Aynı zamanda gerek Logo Ürünleri’ne gerekse diğer paket programlar ile entegre olan butik yazılımlar üreterek müşterilerimize proje bazlı hizmetler sunmaktayız. Ürettiğimiz yazılımlar müşterilerimizin tercihine göre istenirse firmasındaki serverlarda ya da yönetimi tarafımızca yapılan Bulut Sunucularda %100 güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir.
Tasarım ve geliştirmelerimiz müşterilerimizin veri güvenliğini ön planda tutan, anlaşılır ve kolay yönetilebilir paneller ile KVKK mevzuatına uyumlu olarak yapılmaktadır.

sqr021-col1

Vizyonumuz

Günümüzde bilişim, iş hayatımızda her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir. Bu sebeple hedefimiz doğru projeler ile müşteri portföyümüzü arttırmak, müşterilerimiz işlerinizi kolaylaştırmak ve sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamaktır.

Misyonumuz

Kurumsal hizmet anlayışımız ile firmanızın ihtiyacı olan cevaplara en hızlı ve etkin bir şekilde proje üretip ulaşmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Ulaşılabilir olmamız ve pratik çözümlerimizle işinizi kolaylaştırıyor ve daha fazla verim almanıza yardımcı oluyoruz.
sqr031-col1

Neden bizimle çalışmalısınız?

Global dünyanın günümüz teknolojisine ayak uydurmak bazen zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle bilişim alanında kurulumu ve yazılımı doğru yapsanız bile siber saldırı tehdidi ile devamlı karşı karşıya olabilirsiniz.

Sizleri gelişen dünyanın güncel teknolojik imkanlarını işinizi geliştirmek için kullanabilmeniz adına destekliyoruz. Bu yolculukta biz sizlerin her adımında yanında olmayı vaad ediyoruz.

Nilüfer Yazılım'ın hazır projelerine göz atın. Siz de yerinizi alın.