SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMETLER, HIZLI ÇÖZÜMLER...

Logo Yazılım KOBİ İş Ortaklığı

e-Devlet çözümlerinden insan kaynaklarına, depo yönetiminden finans raporlarına kadar tüm departmanlarda güvenle kullanacağınız Logo Yazılım ürünlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetlerini sunmaktayız.

Logo Yazılım iş ortağı olarak ihtiyaç duyduğunuz anda ve alanda işinde uzman ve pratik bir destek hizmeti vermemizin, kullandığınız programdan en iyi şekilde verim almanız açısında çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Programlardan en yüksek verimi almanız ve en kazançlı bir şekilde kullanabilmeniz için gereken bütün destek ve danışmanlık hizmetini sağlıyoruz. Kampanyalardan ve güncellemelerden sizleri aktif bir şekilde haberdar ediyoruz. Taleplerinizi hızlı bir şekilde iletiyoruz. Gerek direk randevu sağlayarak firmanızda gerekse uzaktan erişim ile lisans ve destek hizmeti veriyoruz

Logo Bulut ERP ile tanışın

Bulut üzerinde çalışan canlı bir sistemdir. Go3, Tiger, Tiger Enterprise, Start’ın bulut üzerine taşınmış halidir ve bu programlarda yapabildiğiniz her şeyi bulut üzerinde de yapabilirsiniz. Web tarayıcınız üzerinden kolayca üye olabilir, üyeliğiniz başladığı andan itibaren anında kullanmaya başlayabilir ve her zaman her yerden erişebilirsiniz. Bulut bilişim altyapısı sayesinde sürekli güncel versiyonu kullanırsınız. Güncellemelere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlarsınız. Sistem kurulum veya yatırım maliyeti gerektirmez. Veri güvenliğini kendisi sağlar ve yedeklemeye ihtiyaç duymaz. Aylık veya yıllık her paket ihtiyaca göre ek fonksiyonlarla zenginleştirilebilirken kullanıcı sayısı da ihtiyaç doğrultusunda belirlenebilir. Aynı zamanda ERP servisi, işletmenizin performans ihtiyacına göre uyumlanabilir ve iş yoğunluğunuz arttığı zaman, sistem otomatik olarak performansını yükseltir. E-ticaret sayfalarıyla tam entegre çalışan bir sistemdir.

Özellikleri:

  • Etkili stok ve maliyet takibi
  • Satın alma ve satış sipariş süreçlerinde kolaylık
  • Kapsamlı ödeme ve tahsilat yönetimi
  • İleri malzeme yönetimi ve ürün çeşitliliği yönetimi
  • Etkin bütçe yönetimi ve raporlama özelliği
  • İleri seviyede finans işlemleri
  • Dış ticaret işlemlerinin takibi
  • e-Fatura’dan e-Defter’e kadar bütün elektronik uygulamalar isteğe bağlı olarak eklenebiliyor.
sqr012-col1

Web Hizmetleri & Bulut Çözümler

Web sitenizi açmak için gerekli olan öncelikle bir domain (alan adı) sahibi olmanızdır. Seçilen alan adı, mümkün olduğunca kısa, öz ve hatırlaması kolay olmalıdır.

Alan adı kayıt işlemi sonrasında web sitenizi yayınlamak için bir hosting sahibi olmanız gerekmektedir. Bu aşamada tercih edilecek hosting hizmetine, web sitesinin içeriğine göre karar verilmelidir.

Yanlış yapılandırılmış bir web sitesi hem zaman hem para kaybıdır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan hızlı ve ücretsiz bir analiz sonrası her platforma ve sektörden firmaya uygun olarak hazırlanan şık ve dikkat çeken bir web sitesi ile müşterilerinizin çok daha fazla dikkatini çekebilirsiniz.

sqr012-col2

 

Donanımlara yaptığınız yatırım maliyetlerinden sıkıldınız mı? Bulut teknolojisi tam size göre. Her ölçekte işletme için uygun fiyatlı ve güvenli çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bulut teknolojisi özellikle son 10 yılda en çok tercih edilen depolama modellerinden biri olmuştur. Bulut teknolojisinin amacı maliyeti azaltmak, güvenliği ve hızı en yüksek seviyede kullanmaktır.

Temel olarak bulut teknolojisi, verilere kişisel bir sabit disk yerine internet üzerinden erişmemize ve depolamamıza olanak tanıyan bir sistemdir.